Ігровий автомат Secret Forest (Таємничий ліс)

Secret Forest

Тематика фентезі в слотах компанії Новоматік обігрувалися не раз. Вона також використовується в ігровому автоматі Secret Forest, реліз якого відбувся в січні 2013 року. Гемблери пройдуться по таємничих лісових стежках, побачать дерева і рослини, познайомляться з міфічними істотами. Оригінальний сюжет поєднується з лаконічним оформленням. На екрані немає зайвих елементів, що відволікають від ігрового процесу.

Опис технічних характеристик слоту

Використовується така ж структура основного поля, як і в інших гамінаторах бренду. Комбінації можуть складатися одночасно на 9 регульованих лініях. Дозволяється активувати меншу кількість, але вона має бути непарною. Гравцям рекомендується вивчити інші технічні характеристики:

 • кількість барабанів – 5;
 • ставка на лінію – від 1 до 100 жетонів;
 • тип джекпоту – фіксований;
 • максимальна виплата – 900 000 фішок;
 • особливі іконки – Вайлд і Скатер;
 • безкоштовні обертання – є;
 • тематичний призовий раунд – немає;
 • гра на ризик – є;
 • автоматичний запуск – є;
 • мобільна версія – є.

Розробник адаптував апарат до запуску на комп’ютерах, ноутбуках, планшетах, смартфонах. Для цього він створювався на платформах html 5 і js. Забезпечується швидке завантаження при низькій швидкості інтернету.

Огляд клавіш на панелі управління

Як і в інших гамінаторах, панель управління знаходиться в нижній частині екрану. Для зручності користувачів вона русифікована. Всі дії виконуються натисканням на клавіші.

 1. «Лінії» – відкоригувати кількість ігрових полос.
 2. «Мін. Ставка» – виставити невелику суму на лінію.
 3. «Макс. Ставка» – зробити максимальну ставку на спін.
 4. «Запуск» – активувати обертання барабанів.
 5. «Автозапуск» – вибрати автоматичну гру.
 6. «Виплати» – ознайомитися з таблицею платежів.

У правому верхньому куті дисплея знаходяться допоміжні кнопки. Замість назв використовуються зображення ноти, хрестика, динаміка. З їх допомогою слот розгортається на весь екран. Також регулюється гучність або відключається звуковий супровід.

Символіка в таблиці платежів і комбінації

Звичайні символи емулятора Таємничий Ліс діляться на два види – карткові і тематичні. До першої групи належать позначення від 9 до А. За дев’ятки, десятки, валети і дами нараховується до 100 монет, королі і тузи – до 125. Друга категорія включає в себе тематичні іконки і казкових персонажів. Вони оплачуються дорожче. За гриби і гномів можна заробити до 250 жетонів, за середньовічні замки – до 400, за єдинорогів і грифонів – до 750.

Оплачуються призові комбінації, які відповідають правилам. Вони повинні складатися з трьох, чотирьох або п’яти однакових іконок. Допускається поділ Дикими символами. Механіка обліку – зліва направо, одна з картинок повинна знаходитися на першому барабані. Чим більше зображень в комбінації, тим вища оплата.

Спеціальні символи і бонусні опції

Творці апарату Secret Forest впровадили два спецзнаки. Фея – Wild для заміни програшних символів. Вартість ланцюжків з її присутністю збільшується вдвічі. Вайлд оплачується з максимальним множником. За п’ять портретів чарівниці можна заробити до 900 000 жетонів (в залежності від суми на кону).

Казкове дерево – Scatter з оплатою поза лініями. Умова нарахування призу – таких спецсимволов має бути два і більше. Винагорода розраховується з множниками х18, х45, х180, х4500. При випадінні трьох, чотирьох або п’яти Скатерів розпочинається раунд з 15 фріспінів. Вартість комбінацій, що склалися під час безкоштовних обертань, збільшується втричі.

Раунд на подвоєння виграшу

Для участі в грі по шансах потрібно натиснути на чорну або червону кнопку. Відкривається сторінка з перевернутою картою. Для перемоги гравцям необхідно спрогнозувати її колір. При правильній відповіді винагород подвоюється. Щасливчики можуть використовувати додаткову спробу. Вгадувати колір карти дозволяється до першої поразки. Якщо він передбачений невірно, виграш анулюється.

Наверх