Ігровий автомат Royal Treasures (Королівські Скарби)

Royal Treasures

Королівські Скарби — це мрія всіх гемблерів. Але отримає їх тільки той, хто ризикне і зробить ставки в однойменному слоті від Novomatic. Розробником створений простий для сприйняття автомат, який підійде і новим гравцям, і досвідченим гемблерам. Він привертає увагу інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, широким діапазоном вкладень на спін, частотою появи призових комбінацій. В ході гри можна отримати до 9 000 кредитів, а тому ризикуйте!

Інтерфейс онлайн-автомата Royal Treasures

Апарат стандартний по виконанню. Барабани розташовані в центральній частині. Над ними зображений палац і багатства королівського подружжя. Нижня частина відведена під панель управління. На ній розташовані кнопки, підписані відповідно до своїх функцій. З їх допомогою ви зможете:

 • активувати лінії («Line»);
 • вибрати кількість монет («Bet One» і «Bet Max»);
 • обертати барабани («Start»);
 • запустити автогру («Automatic Start»);
 • переглянути таблицю виплат («Paytable»).

Додатково є відключення музики. Щоб грати в тиші, клікніть на кнопку із зображенням динаміка. Вона розташована у верхньому правому кутку слоту. Також передбачена можливість розгорнути ігрове поле на весь екран.

Основні характеристики онлайн-автомата

Онлайн-слот Royal Treasures — це 5 барабанів і 9 ліній. Кількість останніх можна зменшити, якщо того вимагає стратегія. Але чим більше ліній задіяно, тим вища ймовірність отримати приз. За правилами гри оплачуються тільки ті комбінації, які сформувалися на активних рядах.

Вибирайте ставки в залежності від величини депозиту. Ви можете вказати від 1 до 200 монет. Після вибору параметрів обертайте барабани вручну або в автоматичному режимі. При використанні автозапуску досить один раз натиснути на кнопку «Automatic Start», щоб спостерігати за ігровим процесом. Але стежте за зміною депозиту, щоб своєчасно зупинити обертання і збільшити/зменшити розмір ставки.

Ви отримаєте винагороду, як тільки на лінії з’явиться послідовність з трьох-п’яти ідентичних зображень. Але вона повинна випасти з крайньої лівої вертикалі. Сполучення, розташовані в іншому порядку, не враховуються при нарахуванні призів.

Символи і виплати в слоті

Картинки на полі змінюються після кожного спіну. Вони випадають рандомно, що обумовлено наявністю генератора випадкових чисел. Пристрій видає значення, яке впливає на появу конкретного зображення. Завдяки подібному підходу забезпечена чесність гри, виключене стороннє втручання в процес.

Основні символи підібрані відповідно до тематики. Королівські Скарби з’являються на полі, формуючи призові поєднання. Оплата розподілена так:

 • за 9 — х2/5/25/100;
 • за 10, J, Q — х 5/25/100;
 • за А, К — х10/50/125;
 • за меч і скіпетр — х15/75/250;
 • за діадему — х 20/100/400;
 • за перстень і державу — х2/25/125/750;
 • за корону — х 10/250/2 500/9 000.

Особливість деяких іконок полягає в тому, що вони оплачуються за нестандартними правилами. У розрахунок приймаються не три, а два однакових зображення на лінії. До таких елементів відносяться 9, перстень, держава і корона.

Спеціальні символи апарату

Спеціальні символи онлайн-апарату — це Вайлд і Скатер. Вони збільшують шанси на перемогу. Wild виконаний у вигляді корони. Елемент не тільки вибудовує самостійні поєднання, але також доповнює наявні комбінації. Він замінює відсутні зображення, виключаючи Скатер. Якщо послідовність картинок зібрана з використанням Вайлда, то нагороди подвоюються.

Scatter — це палац. При появі в будь-якому місці ігрового поля мінімум трьох іконок Розкиду ви отримаєте до 500 монет. Не обов’язково, щоб Скатери випали на одній лінії. Додатково запускаються 15 фріспінів. Їх особливість — не стягуються гроші з балансу. Обертання здійснюються безкоштовно, але отримані нагороди нараховуються на рахунок. При цьому діє множник х3.

Ризик-раунд на подвоєння винагород

Бажаючи отримати велику суму, скористайтеся ризик-раундом. Він призначений для подвоєння нагороди за комбінацію. Міні-гра запускається виключно за вашим бажанням. Якщо не хочете ризикувати, то просто ігноруйте пропозицію.

Для гри натисніть на кнопку «Gamble» після формування оплачуваного ланцюжка елементів. Відкриється нове вікно, де запропонована закрита карта. Вам необхідно вгадати колір її масті. Правильний вибір подвоїть винагороду. Повторити дію можна до шести разів. При цьому після кожного вдалого кону пропонується забрати виплати. В разі помилки раунд завершується, але призи не надаються.

Ігровий автомат привертає увагу своєю простотою і відсутністю надмірностей. При його активації можна відмінно провести час, отримати великі призи. Ризикніть і зробіть ставки!

Наверх