Ігровий апарат Resident (Резидент)

Resident

Компанія Igrosoft випускає слоти з сюжетами, зрозумілими жителям країн СНД. В ігровому автоматі Resident головним персонажем став Штірліц. Він рятує радистку Кет від підступів фашистів. Заявлена ​​тематика підкреслюється за допомогою графічного оформлення. На екрані з’являється розвідник, виконаний за допомогою 3D-графіки. Він залишається на своєму місці навіть під час спінів.

Технічні параметри слоту

Структура не відрізняється від інших апаратів бренду. На дисплеї знаходяться 9 ліній, гемблери можуть активувати будь-яку непарну кількість. На кожну дозволяється ставити від 1 до 25 монет. Комбінації складаються в момент зупинки 5 барабанів. Результати спінів пов’язані з роботою ГВЧ, перевіреного незалежними аудиторами. До основних технічних параметрів належать:

 • категорія слоту – відео;
 • особливі іконки – Wild, Scatter;
 • подвоєння виплати – є;
 • безкоштовні обертання – є;
 • тематичний призовий раунд – немає;
 • джекпот – фіксований;
 • максимальна виплата – х5000;
 • автоматична гра – є.

Під час створення симулятора використовувалися технології html 5 і js. Тому він адаптований до запуску на комп’ютерах, планшетах, смартфонах.

Консоль управління в автоматі

Панель меню знаходиться в нижній частині екрану. Всі дії виконуються за допомогою шести клавіш.

 1. «Line» – вибрати кількість ліній.
 2. «Bet» – зробити ставку.
 3. «Max Bet» – поставити по максимуму.
 4. «Start» – запустити барабани.
 5. «Auto Play» – активувати автогру.
 6. «Help» – відкрити таблицю платежів.

Є допоміжні клавіші без назви. З їх допомогою симулятор розтягується на весь екран, регулюється гучність звуку. Такі кнопки не супроводжуються тематичними написами.

Іконки і правила обліку комбінацій

Примітно, що в таблиці платежів немає карткових позначок. Старший символ – золота монета із зображенням розвідника. За п’ять таких іконок нараховується 5 000 жетонів. До інших тематичних картинок відносяться пагони, гармати, медалі, блокноти, пістолети, протигази. Вони наділені більш низькими коефіцієнтами. Наприклад, за пагони можна заробити до 500 фішок. За гармати – до 200, медалі – до 100, блокноти – до 50, протигази – до 20, пістолети – до 10.

Одна з переваг автомата – двосторонні комбінації. Вони зараховуються зліва направо і справа наліво. Повинні складатися з трьох, чотирьох або п’яти однакових картинок. Єдина вимога – безперервність. Ідентичні зображення можуть розділятися тільки Дикими символами.

Спеціальні символи і бонусна гра

У слоті є два спеціальних символи – Wild і Scatter. Перший виконаний у вигляді вогнегасника. Він використовується для заміщення програшних іконок. Завдяки Вайлду програшна комбінація може стати виграшною. До того ж, цей спецзнак оплачується сам по собі. Розмір винагороди – до 2 000 монет. Роль Скатера виконує сейф. При випадінні трьох, чотирьох або п’яти таких іконок стартує тематична бонусна гра.

Вона проходить на додатковому екрані. Складається з двох рівнів. Під час першого на екрані з’являються п’ять вогнетривких шаф. Потрібно розкривати їх по черзі, дістаючи заховані всередині секретні документи. Під час виявлення вибухівки раунд завершується. Якщо вибуху не буде, гарантований перехід на другий рівень. Для отримання суперпризу потрібно врятувати радистку Кет. Досить правильно вибрати двері в приміщення, де ховають дівчину.

Ризик-гра для подвоєння виплати

Після випадіння призової комбінації можна взяти участь в грі по шансах. В додатковому вікні з’являються п’ять карт – одна відкрита і чотири закритих. Для перемоги потрібно обіграти дилера. Якщо побити його карту, виграш подвоїться. При однакових номіналах винагорода залишиться незмінною. Якщо перемогти круп’є не виходить, виплата анулюється.

Наверх