Ігровий автомат Queen Of Hearts (Королева Сердець)

Queen of Hearts

Компанія Новоматік займається розробкою одноруких бандитів із серії MultiGaminator. До неї відноситься ігровий автомат Queen Of Hearts на романтичну тему. Головною героїнею стала фея, що з’єднує люблячі серця. Як і в інших гамінаторах, дизайн відрізняється лаконічністю. Вступні ролики, фонові картинки, спецефекти відсутні.

Характеристики однорукого бандита

На основному полі знаходяться 5 віртуальних барабанів. Для формування комбінацій є 9 регульованих ліній. Гравцям дозволяється активувати будь-яку непарну кількість. Ставка на одну смугу – від 1 до 100 фішок. Перед запуском спінів можна ознайомитися з технічними характеристиками:

 • тип слоту – відео;
 • спецзнаки – Вайлд и Скатер;
 • автоматичний запуск – є;
 • гра по шансах – є;
 • призовий раунд – немає;
 • безкоштовні спіни – є;
 • тип джекпоту – фіксований;
 • максимальна виплата – 2 000 000 монет.

Ігровий автомат адаптований до запуску на комп’ютері або ноутбуці. Він вантажиться без необхідності завантаження додаткових програм. Гарантується відсутність збоїв при стабільній роботі інтернету.

Панель управління ігрового автомата

Внизу екрану знаходиться консоль меню. Назви клавіш вказані українською мовою.

 1. «Лінії» – відрегулювати кількість смуг.
 2. «Макс. Ставка» – поставити максимальну суму.
 3. «Мін. Ставка» – відкоригувати ставку по лінії.
 4. «Выплати» – розкрити таблицю платежів.
 5. «Запуск» – активувати обертання барабанів.
 6. «Автозапуск» – вибрати автоматичну гру.

Можна регулювати гучність натисканням на ноту. Кліком на динамік включається або відключається звуковий супровід. За допомогою хрестика можна розгорнути симулятор на весь екран.

Іконки і правила нарахування виграшів

Символи в таблиці виплат діляться на три групи – карткові, тематичні, спеціальні. До першої відносяться номінали від 9 до К. За дев’ятки і десятки дається до 100 монет, валети і дами – до 200, королі – до 250. Тематичні зображення оплачуються дорожче. За кільця, корони і середньовічні замки нараховується до 500 жетонів. За троянди – до 3 000.

Оплачуються призові комбінації, які відповідають правилам. Вони починаються з першого барабана зліва. Повинні складатися з 3-5 однакових картинок, які можуть відділятися один від одного тільки Вайлдом. Чим більше іконок в комбінації, тим вище заохочення.

Спеціальні символи і їх функції

Серце – Wild з властивістю заміни невдалих зображень. Він оплачується навіть при випадінні тільки на першому барабані. До того ж, спецзнак наділений максимальним коефіцієнтом. За старшу комбінацію з 5 сердець дається від 10 000 до 1 000 000 фішок (в залежності від розміру ставки).

Портрет чарівниці – Scatter. Він оплачується поза лініями з множниками х18, х45, х180, х4500. Коефіцієнт пов’язаний з кількістю особливих іконок. При випадінні 3-5 Скатерів активується бонусна гра. Раунд складається з 8, 15 або 20 фріспінів.

Коли обертання завершуються, на екрані в довільних місцях з’являються купідони. Вони стріляють з лука, в місцях влучень відображаються сердечка. Виплата за них підсумовується і нараховується після завершення раунду. Безкоштовні спіни можуть запуститися вдруге. Виграшні комбінації можуть враховуватися за поточною ставкою.

Азартна гра з ризиком

Будь-яку винагороду можна подвоїти в ризик-грі. Учасникам потрібно клікнути на чорну або червону кнопку на консолі меню. Відкривається сторінка з секретною картою, перевернутою догори «сорочкою». Для перемоги треба спрогнозувати колір її масті. При правильній відповіді виграш подвоюється. Гемблерам дається нова спроба (до першої поразки).

Наверх