Відеослот Mega Joker (Мега Джокер)

Mega Joker

Перехід від барабанних механізмів до програмних інтерфейсів істотно розширив можливості азартної індустрії і всіх провайдерів. Стало з’являтися безліч нових бонусних механік і спецсимволів. Проте Mega Joker є прикладом «класики», яка продовжує традиційний стиль заробітку на котушках. Бренд Greentube випустив в 2013 році слот-машину, де немає фріспінів або сюжетних етапів зі складними механіками. Навпаки, збережені найпростіші принципи заробітку на лінійних комбінаціях. Також використовується дуже поширена символіка: фрукти, сімки, зірочки. Оскільки у автомата велике число ліній – виплати тут створюються досить часто. Процес спінів буде досить нудним. Будь-який виграш можна подвоїти в 2 рази, якщо ризикнути всією сумою.

Правила і значення символів

Винагороди на апараті Mega Joker даються за набори однакових картинок. Безперервний ланцюжок повторів зараховується лише з лівого краю. Копії від трьох до п’яти поспіль можуть складатися з використанням Wild. Цю роль виконує Джокер. Він служить найціннішим ігровим елементом і часто з’являється по 2-4 в стовпці. Якщо гемблеру випадуть суцільні Вайлди на всіх котушках одночасно – він заробить одразу 2000 ставок. Розкид приносить максимальну виплату 400 загальних Bet. Набори лимонів, вишень, слив і апельсинів генерують виплати х4-х100. В решти фруктової та іншої простої символіки потенціал ще вище. Наприклад, за ряд сімок можна заробити х400.

Базові характеристики апарату онлайн

В кожному з 5 стовпців значень поміщається по 5 картинок. Діапазон активних ліній можна коригувати в налаштуваннях. Мінімальне значення – одна. Далі його можна поступово збільшувати на +1 (до 40). Ставка регулюється і завжди множиться на виставлений параметр Lines. Особливості ігрового симулятора:

  • Формат – flash для перших релізів і JS+HTML для пізніших випусків.
  • Символьна сітка – 5 х 4.
  • Максимальна кількість ліній – 40.
  • Фріспіни чи тематичний тур – немає.
  • Вайлд і Розкид – є.
  • Ризик-гра – є, з множенням х2.
  • Максимальна нагорода – 2000 ставок.
  • Додаткові кнопки: Max Bet, Auto.
  • Волатильність слот-машини – низька.

Перед кожною ставкою можна коригувати вартість одного спіну. Найчастіші нагороди очікуються при активації всіх сорока лінійних траєкторій. Низька волатильність говорить про те, що нагороди найчастіше будуть невеликими. Проте копії символів випадають нерідко. Це не дає банкролу різко провалюватися під час гри.

Як керувати апаратом?

Кнопки управління Мега Джокер знаходяться під екраном символів. Це звичне для гамінарторов Новоматік меню. Тут є все найважливіше для коригування ставки і управління процесом. Кнопкою Play запускається кожен спін окремо. Якщо потрібна низка безперервних обертань з одними і тими ж налаштуваннями – можна клікнути на Autoplay. У вкладці, яка відкривається при натисканні на Paytable, демонструються всі потенційні винагороди за різними комбінаціями. Тут вказується значення і властивості символіки. У дрібних віконцях екрану з налаштуваннями вказано число ліній, ставок на кожну з них і загальна сума Bet. Також є напис, який стає активним тільки після успішного спіну – Gamble. Це пропозиція ризикнути і подвоїти свій виграш онлайн. У режимі автоматичних обертань дана опція відключена за замовчуванням.

Ризик-тур і його умови

Етап, в якому можна подвоїти свою вигоду, запускається за бажанням. Коли гравець погоджується на гемблінг, дизайн інтерфейсу змінюється. Тепер гра імітує стіл в реальному казино. Перед користувачем – перевернута карта. Потрібно вирішити, якого кольору буде її масть і клікнути на один з 2 варіантів. Для цього внизу активуються додаткові клавіші: Black і Red. Якщо гемблер мав рацію – його грошова сума перемножається в 2 рази. Далі можна знову погодитися ризикнути за таким же принципом або просто забрати збільшений виграш. Тоді він додається до основного рахунку. Користуватися функцією не обов’язково. Шанси підняти в два рази свій виграш – 50/50. З цієї причини досвідчені гемблери не рекомендують використовувати додатковий тур, коли на кону велика сума. Отримуйте максимум вигоди на слоті з частою появою Вайлдів суцільними стовпчиками. Така властивість Mega Joker дозволяє заробляти мульти-виграші на низькодисперсійному емуляторі. Імовірність великих втрат тут мінімальна, оскільки комбінації з виплатою будуть складатися дуже часто.

Наверх