Відеослот Keks (Колобок)

Игровой автомат Keks

Компанія Igrosoft випустила слот Keks, в основу якого закладена російська казка про Колобка. Щоб гемблери відчули відповідну атмосферу, використовується оригінальне графічне оформлення. На фоновій картинці зображений інтер’єр хати з піччю. Поруч з нею знаходиться діжка з відповідним тістом. З нього бабуся збирається спекти Колобок, який згодом придбає людські властивості і відправиться назустріч пригодам.

Технічні характеристики ігрового апарата

Основне поле апарату складається з 9 ліній. Їх кількість можна регулювати, але вона обов’язково має бути непарною. На кожну дозволяється ставити від 1 до 100 віртуальних фішок. Результат (виграш чи програш) стає відомим після зупинки 5 барабанів. Він залежить виключно від програмного алгоритму ГВЧ. Перед запуском спінів рекомендується вивчити технічні характеристики:

 • автоматична гра – є;
 • безкоштовні обертання – немає;
 • тематичний призовий раунд – є;
 • особливі іконки – Wild і Scatter;
 • гра по шансах – є;
 • тип джекпоту – статичний;
 • максимальний множник – х 9000.

При розробці однорукого бандита використані платформи html5 і js. Тому симулятор запускається на різних пристроях (ноутбуках, комп’ютерах, планшетах, смартфонах). На телефонах софт автоматично підлаштовується під діагональ дисплея.

Консоль меню симулятора

Програмісти компанії Ігрософт в усіх відео слотах використовують однакову панель управління. Вона знаходиться в нижній частині екрану. Всі дії виконуються за допомогою клавіш.

 1. «Lines» – вибрати потрібну кількість ігрових ліній.
 2. «Bet» – відкоригувати суму по кожній смузі.
 3. «Max Bet» – поставити на спін по максимуму.
 4. «Start» – запустити віртуальні барабани вручну.
 5. «Auto Play» – активувати автоматичні обертання.
 6. «Help» – відкрити сторінку з правилами.

Є допоміжні клавіші без передбачення тематичних написів. З їх допомогою можна розгорнути апарат на весь екран або відрегулювати звук. Наприклад, відключити його, або зробити голосніше чи тихіше.

Символи і правила обліку комбінацій

Символи діляться на дві групи – звичайні та спеціальні. До першої групи належать кіт, самовар, горщик, зв’язка бубликів, балалайка, гармошка, скалка. Оплачуються призові комбінації, що включають в себе від трьох до п’яти ідентичних картинок. Примітно, що вони зараховуються з будь-якого краю монітора (зліва направо або справа наліво). Допускається розподілення однакових елементів Вайлдами.

Старша комбінація складається з п’яти котів. За неї нараховується 5 000 віртуальних жетонів. За ланцюжок з горщиків можна заробити до 500 монет, самоварів – до 200, балалайок – до 100. Решта картинок оплачується по мінімуму. Винагорода за зв’язки бубликів не перевищує 50 фішок, гармошки – 20, качалки – 10.

Особливі іконки і їх особливості

Творцем симулятора Кекс впроваджені два спеціальних символи. Казковий Колобок – Wild, що заміщає невдалі іконки. Завдяки цьому програшна комбінація може стати виграшною. Дикий символ також оплачується сам по собі (під час формування призових ланцюжків).

Російська піч – Scatter, який не прив’язаний до активних ліній. Він не бере участі в формуванні комбінацій. Під час випадіння в кількості трьох, чотирьох або п’яти штук активує тематичну гру. Вона проходить на додатковому екрані і складається з двох етапів.

На першому потрібно відкривати духовки (всього – п’ять). При виявленні підгорілої страви раунд закінчується. Якщо в усіх знаходиться апетитна їжа, гарантована нагорода. Щасливчики також переходять на другий етап. Для отримання суперпризу потрібно знайти втікача від бабусі Колобка. Він ховається за одним з двох кущів.

Подвоєння виплати в грі по шансах

Після випадіння будь-якої оплачуваної комбінації можна подвоїти виплати. Відкривається додаткове вікно з п’ятьма картами. Одна з них – відкрита (належить дилеру), решта – закриті. Завдання гравців – побити круп’є. Якщо це вийде, винагорода збільшиться вдвічі. При однакових картах приз залишиться без змін. Якщо у круп’є вище номінал, виграш анулюється.

Наверх