Слот Dolphin’s Pearl Deluxe (Перлина Дельфіна Делюкс)

Dolphin's Pearl Deluxe

Компанія Novomatic випускає автомати з морською тематикою. До них відноситься ігровий слот Dolphin’s Pearl Deluxe з поліпшеною графікою. В порівнянні з першою версією, оформлення стало більш барвистим. У гравців з’являться асоціації з зануренням в океанське середовище. Бекграундом стало зображення дна з камінням і різнокольоровими водоростями.

Технічні параметри однорукого бандита

Симулятор доступний в двох версіях – браузерній і мобільній. Перша підходить власникам комп’ютерів, друга – смартфонів і планшетів. Перед запуском гемблери можуть ознайомитися з технічними параметрами:

 • лінії (регулюючі) – 10;
 • ставка на одну – від 1 до 200 монет;
 • обертаючі барабани – 5;
 • автоматична гра – є;
 • спеціальні символи – Вайлд і Скатер;
 • гра на ризик – є;
 • призовий раунд – немає;
 • безкоштовні спіни – є;
 • тип джекпоту – статичний;
 • максимальна винагорода – 1 800 000 жетонів.

Теоретичне повернення (RTP) в відеослоті Перлина Дельфіна Делюкс – 95,13%. Волатильність варіюється від середньої до високої. 58% виграшів припадають на основну гру, 42% – на бонусний раунд.

Призначення клавіш на консолі управління

Під барабанами знаходиться панель меню. Для зручності гравців назви клавіш переведені на українську мову. Всього їх – шість.

 1. «Лінії» – вибрати кількість смуг (парну чи непарну).
 2. «Ставка/Лінія» – відрегулювати суму в монетах по кожній.
 3. «Старт» – активувати обертання барабанів.
 4. «Автоспін» – перейти в режим автоматичних спінів.
 5. «Виплати» – відкрити таблицю платежів з символами і коефіцієнтами.
 6. «Ще інфо» – ознайомитися з функціями спеціальних символів.

У правому верхньому кутку екрану знаходяться допоміжні кнопки. З їх допомогою регулюється гучність, відключається звук, однорукий бандит розтягується на весь екран.

Символи і правила обліку комбінацій

Механіка обліку призових комбінацій – зліва направо. Перша картинка обов’язково повинна знаходитися на крайньому барабані. Загальна кількість символів – від трьох до п’яти. Вони повинні розташовуватися на лінії безперервно. Допускається поділ Вайлдами.

Як і в інших гамінаторах, базові символи діляться на карткові та тематичні. Перші оплачуються з мінімальними коефіцієнтами. Заохочення за дев’ятки, десятки, валети і дами не перевищує 100 монет, королі і тузи – 125. Зображення морських мешканців оплачуються дорожче. За екзотичних рибок можна заробити до 250 фішок, коників – до 400, електричних скатів і омарів – до 750.

Особливі іконки і їх функції

В таблиці виплат є два спеціальних символи – Wild і Scatter. Роль першого виконує дельфін. З’являючись на лінії у відповідній позиції, він замінює невдалі зображення. Завдяки цьому провальна комбінація може стати виграшною. Розцінки за ланцюжка за участю Вайлда збільшуються вдвічі.

Дельфін – старший символ, який оплачується сам по собі. За 5 його зображень нараховується фіксований джекпот від 9 000 до 1 800 000 монет (в залежності від розміру ставки). Гарантована виплата навіть за 2 Вайлда, які знаходяться на першому і другому барабанах.

Перлівниця – Scatter з оплатою поза лініями при випаданні в кількості 2-5 штук. Винагорода розраховується з множниками х20, х50, х200, х5000. 3-5 іконок Розкиду активують 15 безкоштовних обертань. Вартість комбінацій, що склалися під час раунду, множиться на коефіцієнт х3.

Гра по шансах на подвоєння

При випадінні призової комбінації стає активною кнопка «Ризик». Після натискання на неї відкривається сторінка з перевернутою картою. Для перемоги шанувальникам азарту потрібно вгадати її колір. Якщо це вийде, винагорода подвоїться. Крім цього, гемблери зможуть скористатися додатковою спробою. У разі успіху колір карти дозволяється подвоювати необмежену кількість разів (аж до першої поразки). При невдалому виборі виплата анулюється.

Наверх