Ігровий автомат Diamond Dogs (Діамантові Пси)

Diamond Dogs

Стильний ігровий автомат Diamond Dogs – це можливість зануритися в світ розкоші і достатку. Головними героями тут обрані собаки, які живуть собі на втіху. Вони з’являються на барабанах, привертаючи увагу вишуканими медальйонами, золотими ланцюгами. Почніть гру в віртуальному залі, і ви зможете заробити велику суму. Головний приз дорівнює 10 000 монет, а тому боротьба за нього буде спекотною.

Виконання і функціонал онлайн-слоту

Ігровий автомат виконаний на вищому рівні, що обумовлено використанням якісної графіки, насичених відтінків, приємного звукового супроводу. Елементи оформлення вказують на приналежність собак до VIP-сегменту. Барабани обрамлені золотими нашийниками, коронами з дорогоцінним камінням. Навколо розставлені кубки, розвішені медалі. І навіть кнопка «Paytable», призначена для перегляду виплат, виконана у вигляді кісточки.

Управління здійснюється за допомогою клавіш, розташованих на функціональній панелі. Вам запропоновані:

 • «Bet Level» для активації прийнятної кількості ліній;
 • «Bet Lines» для ставок на кожне обертання;
 • «Coin Value» для вибору номіналу монет;
 • «Bet Max» для максимальної ставки в одне натискання;
 • «Spin» для обертання барабанів.

При бажанні ви можете вибрати автоматичний режим гри. В такому випадку для обертання барабанів потрібно один раз натиснути на кнопку «Auto». Спостерігайте за формуванням виграшних поєднань. Але не забувайте відслідковувати розмір депозиту, щоб своєчасно зупинити спін і змінити ставку.

Основні параметри апарату Diamond Dogs і правила гри

Діамантові Пси чекають вас на 5 барабанах. Розробниками використано 25 ліній, на яких з’являються виграшні поєднання. Ви можете змінити їх кількість. Але оплачуються тільки ті комбінації, які з’являються на активних лініях.

Діапазон ставок варіюється від 1 до 4 монет, їх номінал — від 0,1 до 10 доларів. Рівень ризику безпосередньо залежить від спраги азарту і наявного досвіду. Чим більше ви поставите, тим вищою виявиться підсумкова винагорода. Вона розраховується так: встановлений розробниками коефіцієнт множиться на ставку.

Вибравши підходящі значення, обертайте віртуальні барабани. Після кожного спіну на полі з’являються нові картинки. Як тільки випадуть три і більше ідентичних іконок на лінії, ви отримаєте винагороду. Але є одна умова: призове поєднання повинно з’явитися зліва направо, починаючи з крайнього барабану.

Огляд основних символів і винагород

При створенні слоту провайдером використані тематичні зображення. На барабанах з’являються собаки різних порід, цукрові кісточки, золочені будки, медальйони з нанесеними на них номіналами карт. Залежно від кількості елементів, що випали, і їх типу нараховується приз. Розподіл нагород наведено нижче:

 • х2 – х60 за медальйони з J, Q;
 • х5 – х90 за табличку з K;
 • х5 – х120 за медальйон з А;
 • х10 – х120 за кісточку з бантом;
 • х15 – х240 за м’ясо ы пожежний гідрант;
 • х50 – х600 за будку;
 • х5 – х10 00 за добермана.

При нарахуванні нагород є один нюанс. Найприбутковіший символ (доберман) принесе приз, якщо на полі з’являться два і більше його зображення. Решта іконок оплачуються за стандартними правилами.

Призові опції в онлайн-слоті

Онлайн-автомат привертає увагу наявністю Вайлда, Скатера і Бонуса. З їх допомогою ви швидше збільшите баланс, що особливо важливо при реальних ставках. Wild — це доберман-охоронець. Він з’являється на будь-якій позиції, замінюючи собою відсутні картинки для побудови призового поєднання. Виняток — Scatter і Bonus.

Скатером обрана гламурна собачка породи чихуахуа. При випадінні мінімум трьох її зображень в будь-якому місці поля ви отримаєте до 100 монет. Додатково активуються фріспіни. В ході 10 безкоштовних обертань не стягуються гроші з депозиту. Отримані виплати потроюються, нараховуються на рахунок після завершення міні-раунду.

Бонусна гра запускається при випаданні трьох і більше іконок, на яких зображений пес з фотоапаратом. Відкриється окреме вікно з червоною доріжкою. На ній чекають загального визнання 12 псів-знаменитостей. Вам запропоновано зробити їх фото, щоб отримати нагороду. Вибирайте собак і натискайте на них. При вдалій зйомці з’явиться фото з їх зображенням. Якщо ви побачите слід, то міні-гра завершиться.

Апарат приємний за своїм виконанням і простий для сприйняття. Він підійде і новачкам, і досвідченим гемблерам. Вибирайте рівень ризику і спробуйте зірвати куш прямо зараз!

Наверх