Ігровий автомат Книжки

Книжки один з найпопулярніших слотів від провайдера Novomatic, дата релізу якого відбулася в 2005 році. Розробники створили точну копію багатьом відомого слота, але вже з більш якісною деталізацією головних персонажів, наявністю додаткових функцій і високим RTP, завдяки чому процес гри став ще цікавішим, а музичний та тематичний супровід забезпечують стовідсоткове занурення в світ азарту.

Особливості і правила автомата

Правила в слоті Книжки максимально прості, а основні параметри інтуїтивно зрозумілі не тільки досвідченим гемблерам, але й новачкам азартної індустрії. Ігровий процес розгортається на стандартній схемі поля 5х3 – з 3 полями і 5 барабанами. В якості головного діючого персонажа виступає Індіана Джонс – відважний ентузіаст археолог, який відправляється в Єгипет, щоб відшукати заповітну книгу Бога Ра.

Дизайн слоту має тематичне оформлення, а основні дії розгортаються в лабіринтах підземних гробниць. Головне завдання гравця – збирати виграшні комбінації на лініях, а також відшукати заповітну книгу, активувавши таким чином фріспіни і можливість отримати максимальний приз в безкоштовних обертання.

Всі основні розділи відображені на головному екрані. За допомогою кнопок «+» і «-» можна регулювати розмір ставки і кількість активних ліній. Автоспін – кнопка, яка запускає автоматичну гру. Ризик – функція на подвоєння виплат. Старт – кнопка, яка запускає обертання барабанів (активатор спінів).

Характеристики

Основні характеристики емулятора Книжки від розробника Novomatic:

 • Дикий-символ – є (Книга Ра);
 • RTP – 94%;
 • Максимальний множник – 9000;
 • Скатер-символ – є (Книга Ра);
 • Безкоштовні обертання – є (10 безкоштовних обертань);
 • Волатильність – висока;
 • Ставка на лінію – 1/100;
 • Ризик-гра – є;
 • Схема поля – 5х3.

Розмір мінімальної ставки – $ 0,4. Розмір максимальної ставки – $ 100.

Символи

В якості головних символів виступають стародавні зображення артефактів Єгипту: жук-скарабей, богиня Ісіда, саркофаг, книга Ра. Призові комбінації формуються при збігу двох і більше високооплачуваних символів, і трьох та більше карткових зображень (зліва направо). Найбільш високооплачувані з них:

 • Археолог (Індіана Джонс) – 10, 100, 1000, 5000;
 • Саркофаг – 5, 40, 400, 2000;
 • Ісіда – 5, 30, 100, 750;
 • Жук-скарабей – 5, 30, 100, 750.

Карткові зображення від 10 до А – символи, що приносять найменші виплати. Зображення Книги Ра – Scatter і Wild. Символ Wild замінює всі інші на лінії. Scatter – приносить безкоштовні обертання.

Бонусні раунди

10 фріспінів активується при комбінації трьох і більше Scatter-символів на будь-якому з барабанів. Під час безкоштовних обертань рандомно визначається спеціальний символ, що розширюється на три і більше віконця барабанів. При комбінації 5 розширюючих символів на всіх барабанах можна отримати максимальну призову комбінацію. Бонусного раунду і множника немає, але є ризик-гра, яка дозволяє подвоїти виграш.

Ризик-гра

У ризик-грі потрібно вгадати колір карткової масті, після чого приз буде виплачений в подвійному розмірі. Ризик-раунд триває до тих пір, поки користувач не зупиниться або не вгадає колір карти. Якщо вгадати колір не вийде, то гра відразу переривається і вся сума виграшу анулюється. Активувати ризик-гру можна як в основній, так і в бонусній грі. Шанс виграшу становить 50/50.

Запускайте ігровий автомат Книжки, отримайте безкоштовні обертання і складайте виграшні комбінації на лінії, щоб виграти заповітний приз в одному з кращих слотів книжкової тематики.

Наверх